Pogoń Tczew ma nowego sponsora strategicznego

Od nowego sezonu Pogoń Tczew ma nowego Sponsora Strategicznego. Została nim firma Dekpol, stając się jednocześnie sponsorem tytularnym zespołu występującego w 1. Lidze Kobiet„Z przyjemnością witamy firmę Dekpol w rodzinie Pogoni, jako nowego Sponsora. Nasz klub to znacznie więcej niż to, co kreujemy na boisku. Jak widać, nasza kultura organizacyjna, działanie i pasja są pozytywnie odbierane również w świecie biznesu, dlatego Pogoń cieszy się sporym zainteresowaniem także w kręgu tak poważnych firm jak Dekpol, co nas bardzo cieszy. Wierzymy, że to partnerstwo, w tych jakże trudnych i wymagających czasach, wzmocni obie strony. Dekpol to bardzo ważny transfer i witamy ich z otwartymi ramionami. Razem na szczyt!" - powiedział Wiceprezes Pogoni Tczew Mateusz Sroka


Firma Dekpol zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji. Działalność firmy opiera na trzech głównych segmentach:


Dekpol - Generalne Wykonawstwo - posiada bardzo duże doświadczenie w realizacji m.in. budowy obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowych i rekreacyjnych, czy też obiektów ochrony środowiska. Prowadzimy też roboty sanitarne, drogowe i hydrotechniczne.


Źródło: Pogoń Tczew

9 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023