Plus500 nowym sponsorem Atalanty Bergamo

Firma świadcząca usługi handlu online Plus 500 poszerzyła swoje portfolio partnerstw stając się nowym głównym sponsorem czołowej włoskiej drużyny Atalanty Bergamo.Od września tego roku Logo firmy w ramach trzy letniej umowy pojawi się na koszulkach piłkarzy w meczach krajowych i europejskich pucharach. Warunki kontraktu, w podpisaniu którego pośredniczyła agencja WH Sports nie zostały ujawnione.


-Bardzo satysfakcjonuje nas fakt, że ​​możemy współpracować z tak prestiżową marką, która niewątpliwie i znacząco przyczyni się do rozwoju klubu. To dla nas także powód do dumy, że firma Plus500 dla swojego rozwoju i wzmocnienia obecności na rynku włoskim zdecydowała się nawiązać współpracę z Atalantą ”- powiedział Luca Percassi, prezes Atalanta


Umowa z włoskim Klubem jest trzecią jaką firma Plus500 podpisała w tym roku. Pozostałe dwa kontrakty sponsorskie nawiązano z BSC Young Boys i Legią Warszawa.

5 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023