Pizzeria Papa John's sponsorem Scottish Professional Football League

Scottish Professional Football League (SPFL) ogłosiła zawarcie nowej trzyletniej umowy z Papa John's. W ramach współpracy sieć pizzerii zostanie oficjalnym partnerem ligi w zakresie dostaw i dań na wynos. 

Umowa została podpisana do końca sezonu 2022/23 i w jej ramach sieć pizzerii będzie zapewniać wsparcie handlowe i promocyjne klubom z czterech dywizji prowadzonych przez SPFL.


„Ogłoszenie nowej współpracy jest dla nas ogromnie ekscytującą wiadomością. Szkocki futbol łączy się z rozpoznawalną na całym świecie marką i niezwykle popularnym produktem. powiedział Neil Doncaster, dyrektor generalny SPFL.


W ramach umowy Papa Johns stworzy również nową kampanię cyfrową skierowaną do fanów szkockiej piłki nożnej, w której przez cały sezon dostępne będą specjalne przygotowane prezenty i rabaty.


Giles Codd, dyrektor marketingu Papa John's na Wielką Brytanię dodał- „Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę ze szkockim futbolem i wspierać Kluby. Wiem, że cała nasza społeczność franczyzobiorców jest równie podekscytowana. Obecnie oglądanie piłki nożnej i zamawianie dań na wynos jeszcze mocniej idzie w parze. Spowodowane jest to brakiem możliwości kibicowania na stadionach".

5 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023