Philips przedłuża umowę z PSV o kolejne 10 lat

Holenderska międzynarodowa firma Philips przedłużyła trwające już od wielu lat partnerstwo z PSV Eindhoven. Na mocy nowej umowy firma będzie sponsorem Klubu i tytularnym sponsorem stadionu, na którym występuje drużyna przez kolejne 10 lat, do 2031 roku.

Frans van Houten, dyrektor generalny firmy Philips, powiedział - „Philips to firma głęboko zakorzeniona w Eindhoven i dlatego też jesteśmy blisko związani z PSV i regionem miasta- Brainport".


Toon Gerbrands, dyrektor generalny PSV, dodał - „Philips przechodzi obecnie ogromną transformację stając się firmą działającą głównie na rynku medycznym. Ich wiedza specjalistyczna i innowacje w dziedzinie technologii medycznej są niezwykle ważne dla społeczeństwa. Firma mocno wspiera nas także w działaniach związanych ze zdrowiem naszych graczy, sztabu szkoleniowego i innych pracowników Klubu".Oprócz przedłużenia umowy sponsorskiej firma Philips została pierwszą, która przedłużyła swoje partnerstwo w projekcie Brainport-PSV o kolejne pięć lat, do 2026 roku. Brainport to zrzeszenie firm technologicznych i organizacji z regionu Eindhoven, które łączą swoje siły, aby wzajemnie promować swoje produkty i usługi. W latach 2019-20 Brainport zostało głównym sponsorem Klubu. W ramach umowy na przodzie koszulek pierwszej drużyny został umieszczony napis „Metropoolregio Brainport Eindhoven”.

Firma Philips była założycielem klubu w 1913 roku.

7 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023