Perła – Browary Lubelskie S.A pozostają sponsorem Motoru Lublin

Perła – Browary Lubelskie S.A zawarły nową umowę z Motorem Lublin na mocy, której pozostaną Sponsorem Strategicznym Klub w nadchodzącym sezonie 2 ligi!– Podobnie jak lubelscy kibice piłki nożnej cieszymy się z długo wyczekiwanego awansu Motoru do II ligi. Wierzymy i szczerze życzymy Klubowi, aby był to moment przełomowy i przepustka do realizacji coraz ambitniejszych celów sportowych – mówi Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny  Perła – Browary Lubelskie S.A. – Jak wiadomo, nasza Spółka od lat wspiera piłkarski Motor Lublin, więc również w sezonie 2020/2021 na koszulkach zawodników pierwszej drużyny nie może zabraknąć czerwonej szarfy Perła – dodaje.


– W niepewnych czasach szczególnie ciepłe słowa należą się naszym wieloletnim, sprawdzonym Partnerom, którzy towarzyszą Klubowi zarówno w dniach zwycięstw jak i w trudniejszych momentach. Niewątpliwie należy do nich Perła – podkreśla Paweł Majka, Prezes Zarządu Motor Lublin S.A. – Ma dla nas duże znaczenie,  że niezależnie od pojawiania się nowych znaczących podmiotów skłonnych do pomagania nam w spełnianiu piłkarskich marzeń, w gronie naszych najbliższych przyjaciół od dawna pozostaje lubelski browar.


Logotyp Perły pojawi się na strojach piłkarzy oraz w wielu miejscach na stadionie, a kibice będą mogli nabyć w trakcie meczów domowych produkty Partnera Strategicznego.


Źródło: Motor Lublin

7 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023