PepsiCo sponsorować będzie piłkę nożną kobiet

PepsiCo na mocy nowego pięcioletniego kontraktu wzmacnia swoją obecność w sponsoringowej rodzinie UEFA. Umowa obowiązywać będzie do połowy 2025 roku i obejmie wszystkie klubowe oraz reprezentacyjne rozgrywki kobiece prowadzone przez UEFA.

UEFA

„Popularność i zainteresowanie piłką nożną kobiet rośnie z każdym rokiem i dlatego cieszymy się, że do tej ekscytującej przygody dołączył do nas tak zaufany partner, jakim jest PepsiCo” - powiedział Guy-Laurent Epstein, dyrektor marketingu UEFA Events SA. „W ciągu ostatnich pięciu lat PepsiCo było innowacyjnym i wpływowym partnerem Ligi Mistrzów UEFA i chcemy wykorzystać tę energię oraz doświadczenie, aby wynieść piłkę nożną kobiet na jeszcze wyższy poziom poziom”. - dodaje.


PepsiCo jako główny partner będzie wspierać kobiecą piłkę nożną na wszystkich poziomach rozgrywkowych prowadzonych przez UEFA. Kontrakt obowiązujący do połowy 2025 roku dotyczy: Ligi Mistrzów UEFA Kobiet, UEFA EURO Kobiet, UEFA Mistrzostw Europy Kobiet U-19 i U-17 oraz UEFA Mistrzostw Europy w Futsalu Kobiet, a także programu #WePlayStrong UEFA, który ma na celu zachęcenie większej liczby dziewcząt i kobiet do gry w piłkę nożną.


„PepsiCo jest dumne z ujednolicenia i wzmocnienia naszego globalnego partnerstwa z UEFA, obejmującego teraz także futbol kobiet" - powiedział Ram Krishnan, dyrektor handlowy PepsiCo.


Źródło: UEFA

15 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023