PepsiCo przedłuża współpracę z Ligą Mistrzów UEFA do 2024 roku

PepsiCo przedłużyło o kolejne trzy lata umowę sponsorską z Ligą Mistrzów UEFA. Kontrakt obowiązywać będzie do końca sezonu 2021/2024. PepsiCo w sierpniu tego roku podpisało także wieloletnie partnerstwo dotyczące kobiecych rozgrywek prowadzonych przez UEFA.


Źródło: UEFA

Umowa PepsiCo z UEFA oprócz Ligi Mistrzów obejmuje również prawa sponsorskie do Superpucharu UEFA w 2021, 2022 i 2023 roku.


„PepsiCo jest partnerem Ligi Mistrzów UEFA od 2015 roku. Cieszymy się, że możemy powitać ich na naszym pokładzie na kolejny trzyletni cykl” - powiedział dyrektor marketingu UEFA Guy-Laurent Epstein. „PepsiCo jest zaufanym, innowacyjnym i wpływowym partnerem. Chcemy wykorzystać ich energię i doświadczenie, aby wspólnie opracować szeroką gamę działań, które w nadchodzących latach przyniosą korzyści fanom piłki nożnej na całym świecie ”. dodał.


PepsiCo i UEFA oprócz realizacji praw sponsorskich zobowiązały się do stałego i zwiększonego wsparcia dla ceremonii otwarcia finału Ligi Mistrzów. Od momentu inauguracji w 2016 roku, znani artyści zapewnili fanom bezprecedensową rozrywkę na kilka minut przed rozpoczęciem jednego z największych corocznych wydarzeń sportowych na świecie.


Źródło: UEFA

Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023