Paris Saint-German podpisuje wieloletni kontrakt z Hisense

Aktualizacja: 12 sie 2020

Francuzka drużyna Paris Saint-German (PSG) rozpoczyna wieloletnią współpracę z chińskim producentem inteligentnych telewizorów i sprzętu AGD- Hisense. Dzięki nowej umowie Klub chce zwiększyć swój zasięg na rynkach azjatyckich.W ramach umowy Logo Hisense zostanie umieszczone na stadionie Parc de Princes, a firma będzie promowana także za pośrednictwem kanałów telewizyjnych, cyfrowych i społecznościowych należących do PSG. Producent sprzętu dostarczy technologię oraz sprzęt do obiektów Klubu w tym do nowego centrum szkoleniowego, które ma zostać ukończone w 2021. Koszt budowy centrum wynosi 250 mln Euro.


"Nowa umowa pokazuje nasze rosnące zaangażowanie na rynku azjatyckim. Dzięki niej liczymy na znaczący wzrost liczby naszych fanów w tym regionie" - powiedział Sébastien Wasels, Dyrektor zarządzający PSG na Azję.

3 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023