Papa John's zostaje sponsorem tytularnym EFL Trophy

English Football League (EFL) i Papa John's ogłosili podpisani trzyletniej umowę, na mocy której brytyjska sieć pizzerii staje się oficjalnym sponsorem tytularnym EFL Trophy.


źródło: EFL- English Football League

Nowy kontrakt obowiązywać będzie przynajmniej do końca sezonu 2022/2023. Rozgrywki prowadzone przez English Football League będą nosiły nazwę „Papa John's Trophy” Oprócz praw sponsora tytularnego Papa John's będzie również Oficjalną Pizzą EFL.


"EFL ma wyjątkowy zasięg w społeczeństwie i oferuje nam aktywację na skalę całego kraju. Rozgrywki EFL Trophy dzięki klubom w nich występującym dają nam możliwość dotarcie do każdego zakątku kraju, od Colchester po Carlisle i Plymouth po Sunderland"- dyrektor ds. Marketingu Papa John w Wielkiej Brytanii, Giles Codd.


Dyrektor handlowy EFL, Ben Wright, powiedział- " EFL z radością wita Papa John's jako sponsora tytularnego EFL Trophy i nowego członka w gronie naszych partnerów. Nowa umowa jest dowodem rosnącej atrakcyjności EFL. Cieszymy się, że jesteśmy w stanie cały czas przyciągnąć nowych partnerów. Cały czas żyjemy w czasach związanych z pandemią COVID-19. Nowe środki pozyskane przez sponsorów pozwalają nam część z nich przekazać bezpośrednio do Klubów i pomóc im w tym trudnym okresie.


Papa John's po raz pierwszy pojawi się w EFL Trophy w dniach 10-11 listopada. Obie strony przygotowują szereg aktywacji sponsorskich takich jak: możliwość wygrania karnetów na mecze, gadżetów z autografami i wyjątkowych rabatów na zamówienia pizzy.


Źródło: English Football League

8 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023