Palarnia kawy Hard Beans na koszulkach Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

W sezonie ligowym 2020/2021 logo opolskiej palarni kawy Hard Beans znajdzie się na koszulkach meczowych Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.Sezon 2020/2021 jest kolejnym, w którym ZAKSA może liczyć na wsparcie opolskiej palarni kawy Hard Beans. Współpraca z przedsiębiorcami, reprezentującymi nasz region jest dla Klubu szczególnie istotna, dlatego cieszymy się na rozwój tej współpracy. Hard Beans to reprezentant Opolszczyzny, firma z aspiracjami międzynarodowymi, która nastawiona jest na rozwój tak samo jak Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Teraz obecność palarni będzie jeszcze bardziej widoczna, bowiem w najbliższym hicie kolejki, 30 września Hard Beans zadebiutuje na koszulkach meczowych naszego zespołu.


-Misją HARD BEANS jest rozwój kultury kawowej. Wierzymy, że wszyscy ludzie zasługują na to, by pić dobrą kawę i czerpać z tego radość. Nasz Klub ZAKSA pije HARD BEANS od 2019 roku, kiedy to rozpoczęliśmy współpracę z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Chcemy dalej zmienić świat kawy, wprowadzając nowatorskie rozwiązania i produkty, a nasz rozwój chcemy przełożyć na działania. W końcu najlepsi powinni wspierać najlepszych, dlatego zdecydowaliśmy się na zwiększenie zakresu współpracy z ZAKSĄ. Liczymy, że ta współpraca przełoży się ma sukces obu stron w skali nie tylko krajowej, ale europejskiej. Kibicujemy ZAKSIE i liczymy na zwycięstwo w Plus Lidze oraz w Lidze Mistrzów - przyznał Artur Porada, Prezes Zarządu Hard Beans.Opolska palarnia kawy została założona w 2017 r. przez ludzi z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży kawowej i specjalizuje się w przetwórstwie najwyższej jakości kawy. Wprowadzając na rynek nowatorskie rozwiązania i produkty, firma znana jest nie tylko w Polsce, ale i Europie, jak i poza nią. Ciągłe przeprowadzane badania i prace rozwojowe przez ludzi pełnych pasji i miłości do dobrej kawy powoduje, że firma Hard Beans trzyma się najwyższych standardów. Pasją do kawy chcą zarażać innych, dlatego ekipa z ZAKSY dostała zaproszenie na udział w szkoleniu obejmującym m.in. proces palenia kawy.-W przyszłym roku wypuścimy na rynek zupełnie nowe naturalne napoje w puszkach przygotowane w technologii opracowanej w naszej firmie. Technologia przepływowa maceracji na zimno jest powrotem do natury i daje możliwość uzyskania większej gamy naturalnych smaków - to naprawdę będzie przełom w branży HORECA - dodał Artur Porada, Prezes Zarządu Hard Beans.


-Bardzo się cieszę, że mimo rozpoczętych rozgrywek udało nam się w dobie pandemii rozszerzyć współpracę z naszą opolską palarnią Hard Beans. Wierzę, że współpraca z ZAKSĄ konsekwentnie pozwoli wzmacniać rozpoznawalność marki naszych opolskich Kawoszy, a także zwiększy znajomość firmy wśród klientów w Polsce i Europie. Dobra kawa, dobre miejsca, dobrzy ludzie i dobra siatkówka - te elementy się świetnie łączą. Jestem dumny z naszej współpracy oraz z tego, że firma Hard Beans dostrzega potencjał marketingowy ZAKSY jako najbardziej utytułowanego klubu. Wspólnie możemy walczyć o mistrzowskie tytuły nie tylko w Polsce, ale i Europie - powiedział Sebastian Świderski, prezes ZAKSA S.A.

5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023