OPPO w akcji Shot of the Night

Partner tegorocznego turnieju Wielkiego Szlema Roland- Garros producent telefonów OPPO zorganizował akcję pod nazwą Shot of the Night. Do jej przeprowadzenia wykorzystano między innymi nowe oświetlenie kortów tenisowych.

Tegoroczny turniej był pierwszym podczas którego paryskie korty były oświetlane sztucznym światłem aby uniknąć zbędnych przerw w grze. Marka OPPO we współpracy z organizatorami turnieju stworzyła pokaz świetlny pod nazwą Shot of the Night. Uczestniczył w nim miedzy innym francuski tenisista Gaël Monfils. Całość odbyła się dwukrotnie przed finałem singla kobiet i mężczyzn.Każdy zdobyty punkt podczas pokazowego meczu powodował zmianę kolorów światła na korcie, promując funkcję fotografii nocnej w aparatach smartfonów OPPO.

3 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023