Oppo nowym partnerem FC Barcelona

Aktualizacja: 19 sie 2019

FC Barcelona i Oppo i podpisują trzy letnie porozumienie o współpracy. Firma produkująca smartfony na mocy umowy staje się jednym z partnerów Klubu i wprowadza na rynek nowy model telefonu OPPO Reno FC Barcelona.


Sam fakt nawiązania współpracy między FC Barceloną a OPPO wydaje się przynosić obydwu stronom wymierne korzyści. Chiński gigant zyska niezwykle silny nośnik marketingowy na terenie Europy, Barcelona z kolei dostanie szansę umocnienia swojej rozpoznawalności na niezwykle perspektywicznym rynku Państwa Środka. Oficjalna sprzedaż rozpocznie się 26 lipca na terenie Hiszpanii*, Francji i Holandii. Prawdopodobnie telefon pojawi się w sprzedaży również w innych europejskich krajach.


Podobnie jak w przypadku poprzednika powstałego we współpracy z Lamborghini, i tym razem w pudełku z telefonem nabywca znajdzie dopasowane stylistycznie etui. Samo oprogramowanie urządzenia ma specjalny motyw, w którym ikony, tapety oraz dzwonki inspirowane są katalońskim klubem.14 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023