Omnioxy nowym Partnerem Arki Gdynia

Arka Gdynia łączy siły z lokalnym start-upem. Komory hiperbaryczne od firmy Omnioxy pomogą w regeneracji i leczeniu urazów zawodników żółto-niebieskich.Zawodnicy Arki Gdynia mogą już korzystać ze wstawionej na teren klubu komory hiperbarycznej OMNIOXY i odbywać w niej zabiegi terapii tlenowej.


- W tym specyficznym czasie regeneracja naszych zawodników jest kluczowa dla utrzymania ich optymalnej formy. Nie tylko walczymy o jak najlepsze wyniki, ale także o odpowiednią regenerację zawodników w nietypowym sezonie. Gramy mecze co trzy dni, musieliśmy zmienić wypracowane przez lata zwyczaje treningowe i w zasadzie wiele procesów poukładać na nowo. Wsparcie takich fizjo-partnerów jak OMNIOXY bardzo nam w tym pomaga. – wyjaśnia Prezes Arki Gdynia Michał Kołakowski.


Źródło: Arka Gdynia

9 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023