• Sport Creative

Nowy sponsor techniczny! DPD Legionovia i hummel nawiązują współpracę

Nowym sponsorem technicznym DPD Legionovii Legionowo została firma hummel. Umowa została podpisana na trzy lata!


Od początku sezonu 2020/21 TAURON Ligi zawodniczki i sztab szkoleniowy klubu będą korzystać ze sprzętu marki hummel.

Cieszymy się z podjęcia współpracy z klubem DPD Legionovia Legionowo, który podobnie jak nasza marka jest otwarty na nowoczesne modele sponsoringu sportowego – mówi Adam Niewiński, Key Account Manager hummel International – Wchodzimy w nowy wymiar współpracy z klubem sportowym w Polsce. Nasze partnerstwo będzie zawierało wiele innowacyjnych elementów, o których powiemy wkrótce. hummel i DPD Legionovia Legionowo wyznają bardzo podobne wartości, co pozwoli nam osiągnąć wyznaczone temu partnerstwu cele sportowe i biznesowe.

-Nawiązanie współpracy z marką hummel to dla nas kolejny krok na ścieżce rozwoju – cieszy się dyrektor działu marketingu DPD Legionovii Legionowo Maciej Szewczyk – Jesteśmy przekonani, że w sprzęcie dostarczonym nam przez naszego nowego sponsora technicznego przeżyjemy wiele chwil, które staną się naszymi najpiękniejszymi wspomnieniami.

0 wyświetlenia
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram
  • YouTube
  • TIK Tok

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023