Nowy sponsor techniczny! DPD Legionovia i hummel nawiązują współpracę

Nowym sponsorem technicznym DPD Legionovii Legionowo została firma hummel. Umowa została podpisana na trzy lata!


Od początku sezonu 2020/21 TAURON Ligi zawodniczki i sztab szkoleniowy klubu będą korzystać ze sprzętu marki hummel.

Cieszymy się z podjęcia współpracy z klubem DPD Legionovia Legionowo, który podobnie jak nasza marka jest otwarty na nowoczesne modele sponsoringu sportowego – mówi Adam Niewiński, Key Account Manager hummel International – Wchodzimy w nowy wymiar współpracy z klubem sportowym w Polsce. Nasze partnerstwo będzie zawierało wiele innowacyjnych elementów, o których powiemy wkrótce. hummel i DPD Legionovia Legionowo wyznają bardzo podobne wartości, co pozwoli nam osiągnąć wyznaczone temu partnerstwu cele sportowe i biznesowe.

-Nawiązanie współpracy z marką hummel to dla nas kolejny krok na ścieżce rozwoju – cieszy się dyrektor działu marketingu DPD Legionovii Legionowo Maciej Szewczyk – Jesteśmy przekonani, że w sprzęcie dostarczonym nam przez naszego nowego sponsora technicznego przeżyjemy wiele chwil, które staną się naszymi najpiękniejszymi wspomnieniami.

16 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023