Nowy dyrektor sportowy hokejowej GieKSy

Informujemy, że obowiązki dyrektora sportowego sekcji hokeja na lodzie GKS-u Katowice objął Roch Bogłowski. Dla 34-letniego Bogłowskiego to powrót na to stanowisko. W latach 2017-19 współtworzony przez niego zespół sięgnął po dwa medale mistrzostw Polski oraz medal Pucharu Kontynentalnego. Z GKS-em Katowice jest związany od wielu lat, ostatnio pełnił funkcję menedżera sekcji. Bogłowski współpracuje też ze sztabem hokejowej reprezentacji Polski.

- Dziękuje bardzo Zarządowi oraz właścicielowi Klubu za zaufanie. Stajemy obecnie przed trudnym zadaniem odnalezienia się w nowej rzeczywistości. Przed nami dużo ciężkiej pracy, ale trzeba to potraktować jako kolejne wyzwanie, któremu trzeba stawić czoła. Sekcja pozostanie na hokejowej mapie Polski i to jest najważniejsze. Naszym zadaniem będzie sprawić, aby ta drużyna dostarczała emocji i cieszyła oko kibiców - mówi nowy dyrektor.

GKS podziękował dotychczasowemu dyrektorowi sekcji Wojciechowi Tkaczowi informując jednocześnie, że pozostanie związany z sekcją jako doradca zarządu ds. hokeja.


– Dziękuję zawodnikom i całemu sztabowi za pracę w ostatnim roku. Ukłony kieruję w stronę kibiców, którzy wspierali drużynę niewiarygodnym dopingiem. Jestem przekonany, że zespół mógł sprawić jeszcze bardzo dużo radości naszym fanom. Żałuję, że nie było nam dane dokończyć rozgrywek, jednak w play-off najważniejsze jest zwycięstwo w ostatnim meczu, a my zakończyliśmy sezon serią czterech wygranych i przez ten pryzmat będę oceniał naszą postawę w sezonie 2019/20. GKS to dla mnie klub szczególny i dlatego - już w nowej roli, która została podyktowana względami osobistymi i zdrowotnymi - będę starał się pomóc mu w obecnych, trudnych dla sportu, czasach – mówi Tkacz.

6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023