Nowe stroje Klubu Aluron CMC Warta Zawiercie

Domowa koszulka, podobnie jak w poprzednim sezonie, jest żółta. To jedna z barw klubowych, jak również kolor, z którym kojarzą Aluron CMC Wartę Zawiercie kibice siatkówki w całej Polsce. W tle widać mikrowzór skrzyżowanych mieczy, który daje efekt rycerskiej zbroi, a zielone wstawki nie tylko nawiązują do drugiej z barw klubowych, ale też symbolizują zieleń Jury Krakowsko-Częstochowskiej.Pięć widocznych pod szyją linii odnosi się do cech, które będą charakteryzować grę Jurajskich Rycerzy: szybkość, waleczność, dynamikę, efektowność i zadziorność. Na zakończeniu rękawa widać 14 mieczy reprezentujących 14 siatkarzy wchodzących w skład kadry meczowej. Dół koszulki zdobi wizerunek Okiennika Wielkiego, jednej z najbardziej znanych formacji skalnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej, utworzonej z charakterystycznej dla tego regionu skały wapiennej. Dlatego to właśnie wygląd tej skały został odwzorowany na koszulce libero. Obie koszulki łączą widoczne w prawym dolnym rogu daty 2011 i 2021 przedzielone mieczami, które przypominają o 10. sezonie istnienia klubu od momentu reaktywacji ligowej siatkówki w Zawierciu.


W prezentacji ukryty został dodatkowy smaczek. Belka pod numerem 12 na koszulce Grzegorza Boćka jest bowiem potwierdzeniem, że rola kapitana, w jakiej występował w przedsezonowych turniejach, nie była jedynie tymczasowa i siatkarz, dla którego będzie to już czwarty sezon w barwach Aluron CMC Warty Zawiercie i który tym samym ma wraz z Krzysztofem Andrzejewskim (jako libero z przyczyn regulaminowych nie może być kapitanem) najdłuższy staż w drużynie, będzie ją pełnił również w sezonie ligowym.


Źródło: Aluron CMC Warta Zawiercie

9 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023