Nowe malowanie samolotów Qatar Airways

Sponsor FIFA World Cup, którym są linie lotnicze Qatar Airways zaprezentowały nowe malowanie jednego ze swoich samolotów. Pierwszy lot zaplanowano na 21 listopada.


Zdjęcie: Qatar Airways

Qatar Airways przygotował na jednym ze swoich samolotów B777 nowe malowanie związane z FIFA World Cup Qatar 2022. Wszystko aby uczcić dwa lata jakie pozostały do tej imprezy. Nowo-brandowany samolot wejdzie do służby 21 listopada czyli dokładnie na dwa lata przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Katarze. Początkowo maszyna będzie obsługiwała loty QR095 i QR096 między Doha a Zurychem. Przewoźnik poinformował, że ma planach malowanie kolejnych samolotów tak aby obsługiwały one jeszcze kilka dodatkowych tras i promować w ten sposób Mistrzostwa Świata 2020.


Zdjęcie: Qatar Airways

Dyrektor generalny Qatar Airways Group, Akbar Al Baker, powiedział- „Jesteśmy mocno podekscytowani, mogąc świętować naszą współpracę z FIFA i Lokalnym Komitetem Organizacyjnym mundialu w Katarze. Wprowadzając na nasze rejsowe trasy wyjątkowy samolot świętującej w ten sposób dwa lata jakie pozostały do rozpoczęcia Mistrzostw Świata. Warto dodać, że na międzynarodowym lotnisku Hamad, który jest oficjalnym lotniskiem wybranym przez FIFA obecnie trwają przygotowania do zwiększenia ruchu. W naszym projekcie rozbudowy zakładamy zwiększenie przepustowości do 58 milionów pasażerów rocznie".

6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023