Nowa Legia.com

Pełna mobilność, rozbudowane centrum meczowe i spersonalizowane konto kibica z dostępem do autorskich formatów – to tylko niektóre z nowości, które czekają na kibiców odwiedzających nową wersję oficjalnej strony internetowej Legii Warszawa.

Premiera nowej strony Legia.com odbędzie się w niedzielę, 6 października o godz. 9:00. Kibice zobaczą pierwsze wydanie serwisu w dniu wyjazdowego meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy z Piastem Gliwice. W związku z zapowiadanymi zmianami informujemy, że aktualna strona Legia.com zostanie wyłączona w sobotę, 5 października, o godz. 9:00.Dlaczego nowa strona?

Wdrożenie nowej wersji Legia.com jest odpowiedzią klubu na zmiany zachodzące na rynku mediów, gdzie model konsumpcji treści przez użytkowników stale ewoluuje. – Zmiana trendów i zachowań oraz potrzeba zbudowania nowoczesnej oferty dla sponsorów i reklamodawców wymuszają inwestycje w nowe media - tłumaczy dyrektor ds. Digital i IT w Legii Warszawa, Adam Piotrowicz.  – Platforma ma być intuicyjna w obsłudze i w pełni mobilna, ponieważ blisko 70% użytkowników strony przegląda ją z poziomu smartfonów. Wiemy, że dla kibica najważniejszy jest dostęp do zakulisowych treści, dedykowanych informacji i różnorodnych formatów, najlepiej w formie wideo, dlatego Legia.com chce dawać więcej: informacji, emocji i możliwości bycia blisko klubu i piłkarzy - dodaje.

Przygotowanie nowej wersji strony jest elementem transformacji cyfrowej, którą klub przeprowadzi w najbliższym czasie. Legia zmienia się, budując dedykowany zespół digital i IT, a także tworząc nowoczesną infrastrukturę informatyczną, która da kibicom nowe możliwości. 

Co nowego?

Premierowe wydanie witryny przywita użytkowników stroną główną z różnymi aktualnościami dotyczącymi życia klubu. Po kliknięciu w zakładkę „piłka nożna”, kibice otrzymają wszystkie informacje związane z futbolową częścią funkcjonowania Legii. Kolejne podstrony, funkcje i treści będą systematycznie rozbudowywane, dzięki czemu platforma z czasem stanie się kompendium wiedzy o klubie. Na stronie uproszczono również menu i nawigację, aby w łatwy sposób przeglądać nowe treści. Legia.com w nowej odsłonie to także jeszcze więcej autorskich formatów. Już w niedzielę klub zaprezentuje wirtualne centrum meczowe, do którego zaprosi kibiców, angażując ich w budowanie relacji wokół meczu. Celem jest zbudowanie wyjątkowej legijnej społeczności i pokazanie kibicom ekskluzywnych, zakulisowych treści.

Ważną nowością jest również Konto Kibica. Od teraz niektóre formaty będą dostępne jedynie dla zalogowanych użytkowników, którzy zarejestrują swoje Konto Kibica na stronie.

Z widokiem na przyszłość

Co ważne, odpowiadając na potrzeby kibiców, w kolejnych miesiącach nowa Legia.com będzie platformą stale rozbudowywaną i dopasowywaną do potrzeb użytkowników. Jej oferta zostanie urozmaicona o statystyki meczowe i nowe multimedialne materiały. Klub zachęca również kibiców do dzielenia się swoimi opiniami, uwagami i komentarzami dotyczącymi użytkowania strony. Sugestie i pomysły będzie można przesyłać przez specjalny formularz, który będzie widoczny pod ikoną w prawej dolnej części nowej Legia.com.

12 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023