Nowa aplikacja Klubu Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin jest pierwszym Klubem z PKO Ekstraklasy, który zdecydował się wprowadzić rozwiązanie na stworzenie aplikacji dostarczane przez Sportbonus. Dzięki temu kibice mogę wspierać swoją drużynę robiąc codzienne zakupy, ale i nie tylko.

"To dla nas ważna chwila. Pogoń to projekt nastawiony na sukces, dlatego nie będziemy się zatrzymywać nawet w czasach zdominowanych przez koronawirusa. To jednak Wasze zaangażowanie może być najważniejszym źródłem naszej mocy. Pogoń Szczecin jest obecnie jedną z największych marek województwa zachodniopomorskiego przede wszystkim dzięki ludziom, którzy postawili sobie za cel, by Duma Pomorza stawała się coraz lepszą. Pisząc o tym, myślimy również o Tobie. Zróbmy to wszystko razem i cieszmy się z silnej Pogoni"


Aplikacja została ubrana w atrakcyjną szatę graficzną tak aby urządzenie było zarówno czytelne, jak i przyjemne w użytkowaniu. Aplikacja powstała we współpracy z firmą SportBonus i jest dostępna zarówno w Google Play jak i Apple APP Store.


Źródło: Pogoń Szczecin

20 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023