NHL może nie dokończyć sezonu

Gary Bettman, komisarz National Hockey League przyznał, że „może nie być możliwe” zakończenie sezonu regularnego 2019-20 ze względu na trwającą pandemię Covid-19.

Bettman w wywiadzie dla NBCSN, powiedział, że liga NHL podobnie jak wszystkie inne duże rozgrywki w Stanach Zjednoczonych pracują nad różnymi planami wznowienia. Pierwszy raz jednak w przekazie medialnym padła informacja, że może nie być całkowitej możliwości powrotu do regularnego rozgrywania meczów.


"Najlepszą rzeczą byłoby gdybyśmy w pewnym momencie mogli ukończyć sezon regularny a potem przejść do play- off. Zdaję sobie jednak sprawę, że takie wyjście może nie być możliwe. Cały czas pracujemy nad alternatywami aby być gotowym na każdą ewentualność. To dość trudne ponieważ teraz w każdej dyscyplinie sportu mamy zbyt mało danych aby spekulować o konkretnych rozwiązaniach". - powiedział Gary Bettman, komisarz NHL.

17 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023