Naomi Osaka z kolejnym kontraktem

W ostatnich dniach pisaliśmy o podpisaniu przez japońską tenisistkę Naomi Osakę umowy z marką modową Louis Vuitton. Zawodniczka nie zwalnia tempa i nawiązała kolejną współpracę ,tym razem z producentem zegarków Tag Heuer.

Naomi Osaka, trzykrotna zwyciężczyni Wielkiego Szlema, dołącza do innej tenisistki Petry Kvitovej i golfisty Tommy'ego Fleetwooda, razem z nimi będzie tworzyć grupę sportowych ambasadorów marki Tag Heuer.


- Jestem podekscytowana i zaszczycona, że mogę rozpocząć współpracę z tak znaną marką. Ta umowa odzwierciedla nasz wspólny sposób myślenia i wartości jakimi się kierujemy. Hasło marki Tag Heuer to "Don’t crack under pressure". Przyznaje, że bardzo pasuje ono do mojego podejścia jakim kieruje się zarówno w życiu jak i na boisku. - powiedziała Naomi Osaka


Frédéric Arnault, dyrektor Tag Heuer dodaje - Cieszymy się że Naomi dołącza do naszej rodziny. Jej osiągniecia sportowe i zaangażowanie w dążenie do doskonałości są imponujące. Wszystko to sprawie że zawodniczka ta stała się inspiracją dla wielu osób.


64 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023