#NajlepszePrzedNami- nowy projekt Stomilu Olsztyn

Klub Stomil Olsztyn rozpoczyna nowy rozdział swojej działalności i we współpracy z firmą Beesfund rusza z akcją #NajlepszePrzedNami.


Szanujemy tradycję, pamiętamy o historii, doceniamy to co jest tu i teraz, ale z optymizmem i nadzieją patrzymy w przyszłość, bo jesteśmy pewni, że #NajlepszePrzedNami. Dzięki emisji akcji Stomil Olsztyn S.A. ma szansę na rozwój, jakiego w historii Klubu jeszcze nie było. Wspólnie zainwestujmy w przyszłość klubu, Olsztyna, regionu i całej polskiej piłki nożnej. Przedstawiamy Państwu to co wspólnie osiągniemy - awans sportowy, inwestycje w infrastrukturę oraz co najważniejsze udoskonalenie systemu szkolenia.


Kluczowym aspektem są działania zbliżające Stomil Olsztyn do standardów klubów Ekstraklasy. Prace, mające na celu utworzenie nowoczesnej infrastruktury sportowej, dedykowanej również dla najmłodszych adeptów oraz współpraca z lokalnymi klubami, będą gwarancją nadchodzących sukcesów.


#Najprzedniejszymi


Każdy Inwestor otrzyma certyfikat oraz członkostwo w zamkniętej grupie na portalu Facebook. Z każdym kolejnym progiem pakietu zasobność oferty wzbogaca się o fantastyczne gadżety i możliwości. Proponujemy m.in.: limitowaną koszulkę z Twoim nazwiskiem i podpisami drużyny, miejsca w VIP-owskiej Strefie Akcjonariusza, kolację z Prezesem Zarządu Stomil Olsztyn S. A., Właścicielem Klubu i Radą Drużyny.


Źródło: Stomil Olsztyn

9 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023