Nagroda za sportowe video roku dla adidas i Dziecięcej Sekcji Ampfutbolu Legii

Adidas i Dziecięca Sekcja Ampfutbolu Legii Warszawa otrzymały Nagrodę Biznesu Sportowego 2019 w kategorii: „sportowe video roku”.Utworzenie Dziecięcej Sekcji Ampfutbolu w 2019 roku przez adidas, Legię Warszawa i Fundację Legii to bezprecedensowa inicjatywa w skali europejskiej. Nagrodzony spot z udziałem młodych ampfutbolistów pokazuje nie tylko ich zaangażowanie na boisku, ale także dojrzałe podejście do sportu, pasję i determinację.


Materiał prezentuje Dziecięcą Sekcję Ampfutbolu Legii Warszawa jako projekt długofalowy, który w realny sposób wpływa na życie młodych sportowców. Pozwala dzieciom z niepełnosprawnościami ruchowymi aktywnie uczęszczać na zajęcia sportowe i realizować swoją pasję. Uczestnictwo w treningach daje im poczucie przynależności do drużyny sportowej, wzmacnia ich charaktery, kształtuje wiarę w siebie i pomaga pokonywać bariery nie tylko na boisku.
Prestiżowe Statuetki DEMES – Nagrody Biznesu Sportowego zostały wręczone już po raz 16. Nagrody są przyznawane w piętnastu kategoriach dla najlepszych projektów i organizacji w marketingu sportowym i sponsoringu.


– Bardzo nas cieszy docenienie pracy, którą razem z klubem, adidas oraz Fundacją Legii wykonujemy na rzecz młodych ampfutbolistów. Nasze hasło „zmieniamy życie poprzez sport” oddaje charakter naszej działalności, a uhonorowanie nas statuetką pokazuje, jak zmienia się świadomość osób biznesu na rzecz sportu osób niepełnosprawnych. Mam nadzieję, że ten unikatowy na skalę europejską projekt zrzeszający dzieci po amputacjach lub z wadami wrodzonymi kończyn nadal będzie szybko się rozwijał i kolejne dzieciaki będą dołączać do drużyny – powiedział Mateusz Szczepaniak, trener Dziecięcej Sekcji Ampfutbolu Legii Warszawa.


Video zostało wyprodukowane przez dom kreatywnej produkcji – Shootme Visual Artists w kooperacji z ówczesną agencją obsługującą adidas Poland, Labcon – Relevant Stories (obecnie agencją obsługującą adidas Poland jest VMLY&R).

3 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023