Na meczach PGE Skry wciąż będzie słodko

Firma CORPO, czyli dystrybutor miodów, pozostaje z klubem z Bełchatowa na kolejny sezon. To właśnie ten partner PGE Skry sprawia, że podczas meczów w hali Energia jest tak słodko.Firma CORPO powstała już w 1996 roku, aby pomóc pszczelarzom w sprzedaży miodu. Z biegiem czasu stała się kluczowym graczem na polskim i światowym rynku miodowym. Chcąc uświadamiać ludzi i dzielić się dobrodziejstwami pszczelego świata firma CORPO poszerzyła swoją działalność o dobrze prosperujący sklep internetowy 7 Miodowych Kontynentów, w którym można znaleźć polskie miody i produkty pszczele, takie jak pyłek kwiatowy czy propolis, oraz rozbudowaną ofertę miodów zagranicznych.


Od dwóch sezonów CORPO jest oficjalnym partnerem PGE Skry, a po każdym z meczów siatkarze mogą liczyć na słodkie upominki od firmy.


- Za nami kolejny rok współpracy - trudny, ale pełny emocji i wzruszeń. Jesteśmy dumni, że w bieżącym sezonie również będziemy mogli wspierać PGE Skrę. Tym bardziej, że będzie to okres, w którym drużyna weźmie udział w europejskich pucharach. Jako miłośnik bełchatowskiej drużyny, wierzę, że osiągnie ona wybitne sukcesy na polskich oraz zagranicznych parkietach - powiedział Jerzy Gądek, prezes Corpo Sp. z o.o. Sp. k.


- Firma CORPO doskonale wpisuje się w krajobraz naszego klubu, którego maskotką jest pszczoła, a hala Energia wielokrotnie nazywana była ulem - nie tylko ze względu na pszczeli dom, ale również na fantastyczną i głośną atmosferę, która towarzyszy nam podczas meczów. Dlatego bardzo się cieszę, że przez kolejny rok będziemy mogli współpracować. Liczymy, że będzie to dla nas wyjątkowo słodki sezon - zarówno na trybunach, jak i sportowo, bo walczymy o dziesiąte mistrzostwo Polski - dodał Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

3 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023