MLS nawiązuje współpracę z Facebookiem

Aktualizacja: 6 mar 2020

Major League Soccer (MLS) zawarła umowę z Facebookiem na mocy, której kibice na całym świecie będą mieli dostęp do najważniejszych wydarzeń jakie miały miejsce w każdej kolejce ligowej. Highlightsy zostaną udostępnione na platformie streamingowej Facebook Watch.MLS w ramach obchodów 25. lecia swojego powstania umieści na platformie także archiwalne klipy pokazujące najważniejsze momenty ze swojej historii.


„Przygotowane przez nas cotygodniowe Watch Party na Facebooku będzie idealnym miejscem dla fanów Major League Soccer na całym świecie. Chcemy aby było to też pole do wymiany poglądów i dzielenia się pasją do piłki nożnej. Jesteśmy dumni ze współpracy z Facebookiem. - powiedział Chris Schlosser Wiceprezes ds. mediów w MLS .


Major League Soccer jest jedną z najszybciej rozwijających się lig zawodowych w USA. Współpraca z Facebookiem może znacząco przełożyć się na większe dotarcie do nowych fanów, które obecnie nie wygląda dobrze w szczególności na tle lig europejskich. Czytaj więcej.

34 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023