Michael Jordan otwiera swój własny team wyścigowy w NASCAR

Legenda koszykówki Michael Jordan oraz były kierowca wyścigowy Denny Hamlin otwierają swój własny team w wyścigowy w NASCAR Cup Series. Nazwa zespołu to 23XI Racing.

Nazwa nowego teamu nawiązuje do dwóch numerów. Pierwszy czyli 23 to numer z jakim Jordan grał przez lata w NBA. Drugi nawiązuje do numeru samochodu w jakim startował mistrz Daytona 500 Denny Hamlin.


„Michael i ja mamy wspólną wizję tego zespołu. Ekscytujące jest widzieć to w finalnej nazwie zespołu. Nasz samochód będzie miał kultowy numer 23. Numer, który przez lata rozsławił Michael” - powiedział Hamlin.


Po ogłoszeniu nowego zespołu ujawnione zostały także oficjalne kanały komunikacji w tym: strona www, Twitter, Facebook i Instagram6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023