MegaMed przez kolejny rok z PGE Skrą Bełchatów

PGE Skra Bełchatów po raz kolejny przedłużyła umowę sponsorską z firmą MegaMed Sp. z o.o.



MegaMed Sp. z o.o. to sieć placówek medycznych w Polsce. Swoje początki miała w Bełchatowie, ale wraz z rozwojem firmy, przez ostatnie 15 lat rozwinęła się w ogólnopolską sieć placówek medycznych. Od 2012 roku jest również częścią Grupy LUX MED. MegaMed może pochwalić się znakomitym zespołem lekarzy-specjalistów, a także wykwalifikowanym personelem pomocniczym oraz nowoczesną aparaturą diagnostyczną. Dzięki temu świadczy kompleksowe usługi medyczne pacjentom indywidualnym, jak i korporacyjnym.


- Spółka MegaMed jest niezwykle dumna z faktu, że stała się częścią wielkiego Projektu jakim jest PGE Skra Bełchatów. Mamy świadomość, że dokładamy swoją cegiełkę do osiągnięć, jak i wspaniałych wyników sportowych bełchatowskiego klubu. Jako spółka medyczna z dużą rozwagą i odpowiedzialnością dobieramy tylko najlepszych partnerów biznesowych, a do takich zalicza się PGE Skra. Nasza wieloletnia współpraca z taką światową marką wpływa na coraz większą rozpoznawalność firmy MegaMed na rynku usług medycznych. Życzymy, aby ten nietypowy rozpoczynający się sezon siatkarski był powrotem PGE Skry na piedestał mistrza Polski - mówi Cezary Wieczorek, wiceprezes Zarządu MegaMed Sp. z o.o.


- Mamy bardzo trudne czasy, dlatego tym bardziej cieszę się, że przez kolejny sezon będziemy mieli tak solidnego i sprawdzonego sponsora, jakim jest firma MegaMed. Nie muszę tłumaczyć, jak ważne jest zdrowie, szczególnie w życiu sportowca. Bardzo się cieszę, że w przypadku nawet najdrobniejszego urazu naszego siatkarza możemy liczyć na szybką i fachową pomoc. Bardzo dziękuję za wsparcie i mam nadzieję, że razem wrócimy na fotel mistrzowski - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

3 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023