McLaren przedłużył umowę sponsorską

Zespół Formuły 1 McLaren Racing przedłużył umowę sponsorską z Coca-Cola. Producent napojów ponownie został oficjalnym partnerem teamu na sezon 2020.

Pierwsza umowa pomiędzy podmiotami została podpisana w 2018 roku a Logo firmy Coca-Cola pojawiło się na bolidzie wyścigowym. Współpraca od tamtej pory koncentruje się głównie na rynkach w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Brazylii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W 2020 roku McLaren i Coca- Cola będą kontynuować akcję „Coke Driven to Deliver” dla klientów Amazon, której ambasadorami są kierowcy wyścigowi Lando Norris i Carlos Sainz. Ponadto Logo producenta napojów będzie w dalszym ciągu eksponowane na bolidach wyścigowych oraz na bidonach kierowców.

"Coca- Cola" to jedna z najbardziej znanych na świecie marek, cieszymy się że możemy kontynuować tę współprace ". - powiedział Zak Brown, dyrektor generalny McLaren Racing4 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023