Marka Sure w ofensywie na wyspach

Southampton Football Club stał się kolejnym Klubem z Premier League, który podpisał umowę sponsorską z marką antyperspirantu Sure. Marka należy do korporacji Unilever. W Polsce znana jest jako Rexona.W ostatnich dniach pisaliśmy o tym, że marka Sure podpisała umowę z Wolverhampton Wanderers. Śmiało można napisać, że mamy do czynienia z prawdziwą ofensywą sponsoringową na piłkarskim rynku w Anglii. Marka po podpisaniu kolejnej umowy z Southampton Football Club ma już w swoim portfolio cztery Kluby. Oprócz wymienionych powyżej są to: Manchester City i Chelsea Londyn.


Dzięki umowie z Southampton Logo Sure znajdzie się na wszystkich zestawach treningowych pierwszej i drugiej drużyny w sezonie 2020/2021. Branding marki pojawi się także na ekranach LED oraz bandach LED na St Mary’s Stadium. Marka sponsorowała już "Świętych w latach 2016-2018.


10 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023