Marka H&M została partnerem rozgrywek Edivisie

Odzieżowa marka H&M została nowym oficjalnym partnerem rozgrywek eSportowych prowadzonych przez Eredivisie. Edivisie to wirtualne zmagania w grę EA SPORTS FIFA 21, których kolejna edycja rozpocznie się 17 listopada. W ramach współpracy Logo H&M pojawi się w trakcie wirtualnych meczów, w przerwach oraz po spotkaniach i w wywiadach z zawodnikami.


„W każdej naszej współpracy ważne jest to aby wszystkie ze stron osiągnęły założone cele. Dzięki temu dotychczasowe partnerstwa Edivisie okazały się bardzo dobre. Cieszymy się, że H&M odważył się na współpracę z nami. Szczególnie jest to ważne ponieważ marka chce wykorzystać także swoje własne kanały komunikacji cyfrowej do działań promocyjnych związanych z Edivisie". - powiedział Arnoud Schonis, Project Manager eSports w Eredivisie CV


„Kiedy czujesz się dobrze, osiągasz lepsze wyniki. Dobry strój zdecydowanie może się do tego przyczynić. Częściowo też i z tego powodu Edivisie i H&M świetnie do siebie pasują. Ogromny zasięg wirtualnej ligi piłkarskiej sprawia, że ​​Edivisie jest dla nas doskonałym partnerem. Dzięki tej współpracy chcemy jeszcze lepiej docierać do naszych grup docelowych. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Edivisie przy tworzeniu atrakcyjnych treści, które mogą inspirować młodych ludzi”. - powiedziała Laura Muscas, dyrektor ds. Marketingu i komunikacji w H&M Holandia.

11 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023