Manchester United uruchamia nowy kanał we współpracy z TikTok

Manchester United uruchomił dziś swój własny kanał na TikTok. Nowy kanał komunikacji z kibicami będzie w założeniu inspirował i dawał rozrywkę milionom fanów Klubu na całym świecie. Znajdą się na nim ekskluzywne materiały "zza kulis", angażujące wyzwania z hashtagami i ekscytujące momenty z meczów.


Kanał @manutd na TikTok ma skupić się na kreatywności i innowacjach. Stanowić ma też nowy sposób dotarcia do najmłodszych fanów Klubu. Partnerstwo TikTok i Manchesteru United będzie również opierać się na rozwoju treści w rzeczywistości rozszerzonej stworzonej wyłącznie dla fanów "Czerwonych diabłów".


Harish Sarma, Global Strategic Partnerships & Corporate Development w TikTok, powiedział- „Jesteśmy bardzo podekscytowani z faktu współpracy z Manchesteru United z naszą platformą. Nasza społeczność zawsze szuka nowych sposobów na rozrywkę i zawsze zaskakuje nas swoją kreatywnością i miłością do treści sportowych".


„Nowa ekscytująca współpraca z TikTok pomoże nam nawiązać kontakt z nowym pokoleniem fanów na całym świecie. Będzie to też miejsce dla nowych innowacyjnych treści ale także doskonała okazja do pokazania historii Klubu młodym ludziom". - dodaje Phil Lynch, dyrektor generalny ds. mediów w Manchesterze United.

9 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023