Manchester United rusza z nowym projektem

Aktualizacja: 27 lut 2020

Manchester United uruchomił nowy projekt do poszukiwania talentów. Jego celem jest zwiększenie zaangażowanie w szkołach i lokalnych klubach w Manchesterze. Według informacji jakie podaje Klub specjalny program przygotowany w ramach projektu ma uzupełnić działania Manchester United Foundation, która na co dzień podejmuje się zadań charytatywnych w społeczności lokalnej i wspieraniu nauczania w ponad 50 szkołach w regionie.Projekt o nazwie "Emerging Talent Program" ma stać się też pomostem między pracą w lokalnym społeczeństwie a akademią Klubu, która zasilana jest przez bardzo dobrze rozwinięty skauting. Oprócz identyfikacji talentów, główmy celem Klubu jest zapewnienie młodym ludziom pasjonującym się piłką nożną zbliżenie się do Manchesteru United i zwiększenie ich możliwości na rozwój. W ciągu najbliższych trzech lat nowym programem objętych ma być ponad 20 000 dzieci i młodzieży.


„Nasze zaangażowanie w wyszukiwanie lokalnych talentów ma fundamentalne znaczenie dla wszystkiego co robimy w akademii. Obecnie aby przenieść te działania na jeszcze wyższy poziom musimy w większym stopniu skupić się na najbliższej społeczności mieszkającej w Manchesterze i jego okolicach. Emerging Talent Program pozwoli nam zdecydowanie zwiększyć liczbę współpracujących z nami szkół i Klubów"- powiedział Nick Cox, Dyrektor Akademii

31 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023