Manchester City wchodzi na YouTubeKids.

Klub piłkarski Manchester City uruchomi w YouTube Kids kanał kierowany do dzieci. Będzie w nim prezentować treści zakulisowe i cotygodniowy program „Xtra Time”. Uczestnicy będą w nim omawiać tydzień z życia drużyny na boisku i poza nim.

Na kanale Manchester City w YouTube Kids znajdą się również najważniejsze informacje i krótkie wideo skierowane do osób poniżej 12. roku życia.


Uruchomienie kanału piłkarskiego dla dzieci jest dla nas ekscytującym momentem. Wciąż szukamy nowych i innowacyjnych sposobów komunikowania się z kolejną generacją fanów City. Chcemy nadal przekraczać granice naszych istniejących platform, aby dotrzeć do nowych odbiorców. Ponieważ YouTube Kids jest platformą wideo numer jeden dla dzieci, wydaje się, że to odpowiednie miejsce do udostępniania naszych treści. Mocno wierzymy w tworzenie bezpiecznych i certyfikowanych środowisk dla najmłodszych w Internecie. YouTube Kids oferuje zaufany sposób, w jaki nasze treści mogą być konsumowane przez młodsze pokolenie – mówi Nuria Tarre, chief marketing officer klubu.

15 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023