Müller oficjalnym partnerem Halowych Mistrzostw Europy w Toruniu

European Athletics ogłosiła, że Müller się produkcją między innymi mlecznych deserów została Oficjalnym Partnerem Halowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce 2021, które w dniach 5-7 marca odbędą się w Toruniu.Umowa w imieniu European Athletics została wynegocjowana przez brytyjską agencję

Rocket Sports.


"Z przyjemnością witam markę Müller jako nowego członka europejskiej rodziny lekkoatletycznej. Müller była już co prawda krajowym sponsorem Halowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce w 2019, które odbyły się w Glasgow ale teraz nasza współpraca została rozszerzona. Jako Oficjalny Partner, Müller otrzyma nie tylko szeroki zakres korzyści marketingowych na miejscu w Toruniu, ale także szeroką europejską ekspozycję marki w telewizji - powiedział Dobromir Karamarinov, tymczasowy prezes European Athletics.


Michael Inpong, dyrektor strategii i marketingu, Müller UK & Ireland dodaje - "Jesteśmy bardzo podekscytowani, że zostaliśmy Oficjalnym Partnerem Halowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce. Będzie to dla nas fantastyczne uczucie kiedy zobaczymy nasze Logo na tak prestiżowych zawodach. Naszym celem jest dodanie smaku do życia i inspirowanie ludzi do szczęśliwszego i zdrowszego stylu życia. Jesteśmy przekonani, że współpracując z European Athletics, możemy to zrobić.

Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023