„Lwia tożsamość” czyli nowe stroje Trefla Gdańsk

Aktualizacja: 22 wrz 2020

„Gdańskie lwy” zaprezentowały nowe stroje meczowe. Po raz siódmy kolekcja ubrań Trefla, w tym także właśnie koszulki meczowe, została wykonana przez kędzierzyńską markę PHU COLO.W sezonie 2020/2021 siatkarze Trefla niezmiennie będą występować na parkietach PlusLigi jako „gdańskie lwy”, ale w komunikacji klubu, a także na koszulkach meczowych, pojawia się jeszcze jedno hasło - „lwia tożsamość”. Trefl już bowiem od 15 lat odciska coraz mocniejszy, sportowy ślad zarówno w życiu Gdańska, jak i w unikatowej, gdańskiej tożsamości. Dzieje się to zarówno podczas meczów, gdy siatkarze dostarczają mieszkańcom emocji, jak i na co dzień, podczas szkolenia w strukturach klubu dziesiątek siatkarskich adeptów. Trefl Gdańsk od początku istnienia z równym naciskiem prowadzi bowiem zarówno drużynę seniorów, jak i kształcenie młodzieży, a po 15 latach – z początkiem 2020 roku – zostało one uznane w raporcie Ministerstwa Sportu za najlepsze w Polsce.


Ślad, który Trefl Gdańsk od 15 lat odciska w życiu miasta symbolizują lwie łapy na koszulkach i spodenkach zawodników. Element ten jest także stosowany w większości projektów graficznych „gdańskich lwów”. Będzie miał także odzwierciedlenie w dalszych aktywnościach klubu kierowanych do gdańskiej młodzieży oraz wszystkich mieszkańców.


Z kolei sam lew na koszulkach przybrał w tym sezonie zdecydowanie bardziej dynamiczną formę, z szarpnięciami z przodu i z tyłu koszulek. „Gdańskie lwy” Michała Winiarskiego już w ubiegłym sezonie pokazały bowiem, że są zespołem niezwykle walecznym, zostawiającym na boisku serce i uwielbianym za swą postawę przez kibiców. Z takim samym nastawieniem zespół przystępuje do rozgrywek 2020/2021, mimo że okres przygotowawczy do sezonu wyglądał zupełnie inaczej niż zakładano.


Zarówno stroje meczowe gdańszczan, jak i cała kolekcja ubrań – stroje treningowe, koszulki polo, bluzy, dresy wyjściowe i kurtki – już po raz siódmy zostały przygotowane przez kędzierzyńską markę PHU COLO. – Bardzo dziękujemy firmie PHU COLO, że po raz kolejny nasi siatkarze i sztab szkoleniowy mogą korzystać z ubrań najwyższej jakości. Myślę, że fakt, że przed nami już siódmy rok kooperacji, najlepiej potwierdza zadowolenie drużyny i całego klubu z tej współpracy. Firma PHU COLO, tak samo jak Trefl Gdańsk, przykłada wagę do szczegółów, by „gdańskie lwy” prezentowały się jak najlepiej nie tylko na boisku, ale i poza nim, a logotypy klubowych Sponsorów były eksponowane jak najefektywniej – mówi Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.


Na mocy umowy firma COLO ma zagwarantowany m.in. tytuł Partnera Technicznego Trefla Gdańsk w sezonie 2020/2021 oraz prawo do posługiwania się wizerunkiem zawodników i trenera. Logo marki będzie eksponowane na bandach elektronicznych w trakcie meczów pierwszego zespołu, a także na materiałach drukowanych oraz w klubowych mediach.


Źródło: Trefl Gdańsk

8 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023