• Sport Creative

Los Angeles FC wsiada do Forda

Klub Los Angeles FC występujący w Major League Soccer (MLS) podpisał wieloletni kontrakt z producentem samochodów Ford. Dzięki porozumieniu firma została oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Klubu z "miasta aniołów".

Zgodnie z umową firma będzie mocno obecna na LAFC Banc of California Stadium organizując szereg marketingowych akcji promocyjnych. Ford umieści także podczas meczu z drużyną New England swój model samochodu w jednym z narożników boiska.


„Jesteśmy bardzo podekscytowani z powitania Forda w naszej "czarno złotej" rodzinie. Ford od lat jest liderem branży motoryzacyjnej w stanach zjednoczonych. To firma , która podziela naszą wizję i pasję do sportu". powiedział Tom Penn, Właściciel LAFC.


"Ford jako firma jet bardzo zadowolona z nawiązania współpracy z Los Angeles Football Club. Cieszymy się, że będziemy mogli współpracować z organizacją, która inspiruje mieszkańców swojego miasta"- powiedział Rob Kaffl, Dyrektor Generalny Ford.


Umowa podpisana przed Forda poszerza portfolio firmy, po tym jak niedawno została Oficjalnym Partnerem Copa Libertadores. Czytaj więcej.


0 wyświetlenia
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram
  • YouTube
  • TIK Tok

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023