Los Angeles FC wsiada do Forda

Klub Los Angeles FC występujący w Major League Soccer (MLS) podpisał wieloletni kontrakt z producentem samochodów Ford. Dzięki porozumieniu firma została oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Klubu z "miasta aniołów".

Zgodnie z umową firma będzie mocno obecna na LAFC Banc of California Stadium organizując szereg marketingowych akcji promocyjnych. Ford umieści także podczas meczu z drużyną New England swój model samochodu w jednym z narożników boiska.


„Jesteśmy bardzo podekscytowani z powitania Forda w naszej "czarno złotej" rodzinie. Ford od lat jest liderem branży motoryzacyjnej w stanach zjednoczonych. To firma , która podziela naszą wizję i pasję do sportu". powiedział Tom Penn, Właściciel LAFC.


"Ford jako firma jet bardzo zadowolona z nawiązania współpracy z Los Angeles Football Club. Cieszymy się, że będziemy mogli współpracować z organizacją, która inspiruje mieszkańców swojego miasta"- powiedział Rob Kaffl, Dyrektor Generalny Ford.


Umowa podpisana przed Forda poszerza portfolio firmy, po tym jak niedawno została Oficjalnym Partnerem Copa Libertadores. Czytaj więcej.


22 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023