Liverpool ma nowego sponsora na rękawkach koszulek

Liverpool FC pozyskał nowego sponsora na rękawkach koszulek po tym jak umowa z firmą Western Union została przedwcześnie rozwiązana. Nowym sponsorem zostało internetowe biuro podróży Expedia.Logo firmy pojawiło się już na koszulkach pierwszych drużyn Liverpoolu zarówno kobiet jak i mężczyzn. Oprócz tego Expedia ma dostęp do wykorzystania wizerunku marketingowego zawodników i zawodniczek. Logo marki pojawi się także na stadionie Anfield podczas meczów.


„Cieszę się, że możemy wyruszyć w nową podróż z firmą Expedia. Już teraz nie mogę doczekać się tego co ona przyniesie oraz korzyści z naszej współpracy. Wierzymy, że długoletnie partnerstwo będzie trwać również w momencie kiedy wszyscy będziemy mogli ponownie cieszyć się ze swobodnego podróżowania" - powiedział Matt Scammell, Dyrektor Handlowy FC Liverpool.Logo Expedia po raz pierwszy pojawiło się na strojach Liverpoolu podczas sobotnich derbów Merseyside z Evertonem.

7 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023