Liverpool FC poszerza współpracę z AXA

Aktualizacja: lis 20

Klub Liverpool FC kontynuuje swoją współpracę z firmą ubezpieczeniową AXE, która trwa już od 2018 roku. Nowa umowa pomiędzy podmiotami zostaje rozszerzona a firma nabyła prawa do nazwy nowego centrum treningowego „The Reds” w Kirkby.


źródło: Liverpool FC

Odnowiona umowa sprawiła, że firma AXA, która do tej pory koncentrowała się głównie na działaniach promocyjnych będzie teraz bardziej angażować się w proces treningowy. Nowy kontrakt obejmie świadczenia naming rights do nowopowstającego centrum treningowego w Kirkby. Logo firmy AXE pojawi się też na odzieży treningowej zawodników i sztabu szkoleniowego.


Podopieczni Jürgena Kloppa wprowadzą się do nowego centrum treningowego w połowie lub pod koniec listopada.

W nowym Centrum Szkoleniowym AXA o powierzchni 9200 m2 znajdą się trzy pełnowymiarowe boiska, strefy do treningu bramkarskiego i rozgrzewek. Kompleks wyposażony zostanie także w obiekty kryte w tym dwie siłownie, pełnowymiarową hale sportową, basen, budynek do hydroterapii oraz specjalistyczne sale do rehabilitacji sportowej.„Centrum szkoleniowe AXA to światowej klasy obiekt, który wytyczy nową ścieżkę doskonalenia, postępu i sukcesu dla pierwszego zespole oraz całej struktury szkolenia w Klubie. Kultura i wiara jaką kieruje się Liverpool FC doskonale uzupełniają nasze wartości."- powiedział Thomas Buberl, dyrektor generalny AXA."Cieszymy się, że AXA poszerza współpracę z nami. Szczególnie jest to ważne w momencie kiedy rozpoczynamy nowy rozdział w naszym klubie. Jesteśmy dumni z rozszerzenia naszych relacji z marką, która podziela wartości i aspiracje Klubu Liverpool FC zarówno na boisku, jak i poza nim.”- powiedział Billy Hogan, dyrektor generalny Liverpool FC.

Źródło: Liverpool FC

Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023