Litewski Związek Piłki Nożnej z nowym Logo Reprezentacji

Litewski Związek Piłki Nożnej (LFF) we współpracy z programem UEFA Grow i brytyjską agencją kreatywną Frame stworzył nowe logo reprezentacji Litwy w piłce nożnej, którego głównym elementem w dalszym ciągu pozostaje Vytis.„Jesteśmy bardzo zadowoleni z aktualizacji naszego wizerunku. Ważne było dla nas aby głównym akcentem pozostał sam Vytis. To symbol Litwy, z którego jesteśmy dumni - powiedziała Milda Liužinaitė, reprezentantka Litewskiej Reprezentacji Kobiet.


Vytis znajduje się w herbie Republiki Litewskiej. Pierwszy raz użyty został w 1366 roku i od tamtej pory stanowi symbol nadziei, jedności i odwagi. Obecnie w wyglądzie Logo Reprezentacji, aby uzyskać prosty i uporządkowany wizerunek, Vytis przybrał nowy, nowoczesny kształt.


Źródło: LFF

7 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023