Ligowe serwisy za darmo

Zawodowe ligi w Stanach Zjednoczonych National Basketball Association (NBA) i National Football League (NFL) za darmo udostępnią swoim kibicom swoje platformy streamingowe.

NFL do 31 maja całkowicie za darmo dla swoich kibiców w USA i poza granicami kraju udostępni swoją usługę Game Pass, na której dostępne są pełne powtórki spotkań z sezonów 2009-2019. W serwisie będzie można zobaczyć także produkcje NFL Films i ekskluzywne materiały wideo z zawodnikami. Roczna subskrypcja usługi kosztuje 99 dolarów.


Podobny ruch wykonały też władze NBA, które do 22 kwietnia udostępnią swoim kibicom usługę League Pass prowadzoną przez amerykańskiego nadawcę Turner Sports.. W serwisie znajdziemy skróty oraz pełne powtórki wszystkich meczów z sezonu 2019/20.


Obie oferty wychodzą na przeciw kibicom i związane są z zawieszeniem rozgrywek spowodowanym pandemią wirusa COVIS-19.

19 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023