Legia Warszawa chce lepiej zarządzać dniem meczowym

Celem tej kooperacji będzie wsparcie procesu komunikacji i organizacji zespołu odpowiadającego za zarządzanie dniem meczowym. Aplikacja Safesight to holenderski program, z którego korzystają takie kluby jak Feyenoord, Borussia Mönchengladbach, czy 1. FSV Mainz 05.

- To narzędzie, w tym aplikacja na smartfony dla członków naszych zespołów pozwoli nam jeszcze lepiej zarządzać i współpracować w ramach operacji meczowej. Posiada ona wiele funkcjonalności, które wspomagają realizację zadań przez poszczególne zespoły, pomagają w szybkiej wymianie informacji i ciągłej dbałości o jakość obsługi kibiców. Digitalizacja takich procesów oraz dostosowywanie narzędzi do aktualnych standardów powoli staje się standardem w najlepszych klubach piłkarskich i na nowoczesnych stadionach. Cieszymy się, że jesteśmy w tym zakresie pierwsi w Polsce i tej części Europy, ale wiemy też ile pracy przed nami, aby odpowiednio wdrożyć w nią wszystkie stadionowe zespoły i serwisy. - wyjaśnia w rozmowie z oficjalną stroną Krzysztof Szumowski, manager operacyjny Legii Warszawa.


- Cieszymy się, że wkrótce będziemy współpracować z Legią Warszawa, która będzie naszym pierwszym polskim klientem. Dzięki doświadczeniu zdobytym w pracy z niemieckimi oraz holenderskimi klubami, wiemy dobrze jak wspomóc organizację dnia meczowego pod względem jakości obsługi kibiców, ale również bezpieczeństwa. Nie możemy się doczekać by podzielić się tą wiedzą z Legią. Jesteśmy również pewni, że doświadczenie zdobyte podczas tej kooperacji pomoże nam udoskonalić nasz produkt - dodał Edo Haan, założyciel Safesight.

4 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023