Le Coq Sportif ubierze francuskich olimpijczyków

Aktualizacja: 9 mar 2020

Francuska marka odzieżowa Le Coq Sportif zabezpieczyła dla siebie szereg świadczeń przed Igrzyskami Olimpijskimi jakie w 2024 roku odbędą się w Paryżu. Na mocy podpisanej umowy firma ubierze 32 francuskie federacje olimpijskie i 22 rodzime federacje paraolimpijskie.

Umowa precyzyjnie określa rodzaj ubioru jaki przygotuje firma, do którego należy: strój sportowy, strój przeznaczony na ceremonię medalową, strój oficjalny przeznaczony na ceremonię otwarcia i zamknięcia igrzysk oraz stroje dla pracowników Local Organisations Committee (LOC) Paris 2024. Od przyszłego roku Le Coq Sportif stanie się także partnerem premium Francuskiego Komitetu Olimpijskiego (CNOSF) dzięki czemu firma będzie mogła sprzedawać szereg licencjonowanych produktów. Le Coq Sportif tworzyła już stroje dla francuskich olimpijczyków w latach 1912-1972.

103 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023