Lavazza partnerem Legii Warszawa

Lavazza, czyli jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek producentów kawy na świecie dołącza do wyjątkowego grona partnerów biznesowych Legii Warszawa.

Na podstawie umowy na sezon 2020/2021, już od najbliższego meczu z Jagiellonią kawa Lavazza będzie dostępna dla kibiców w kioskach gastronomicznych na trybunach. Dodatkowo, dedykowane ekspresy znajdą się także strefie silver, gold i lożach na Stadionie Legii Warszawa.

- Poszerzamy nasz wachlarz partnerów biznesowych o markę, która cieszy się uznaniem na całym świecie. Lavazza nie tylko gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, ale również imponuje wizją prowadzenia rodzinnego biznesu w skali globalnej - mówi Paweł Kokosza, New Business Development Director w Legii Warszawa. - Dostrzegamy dużo wspólnych mianowników w naszej relacji biznesowej i wiele możliwości wspólnych projektów - dodaje.

Firma Endurance, oficjalny dystrybutor systemów „Lavazza Firma” dedykowanych dla biznesu, oferuje nie tylko szeroki wybór produktów kawowych Lavazza, ale również prowadzi sklep przeznaczony partnerów biznesowych, gdzie poza kawą w ofercie znajdują się również autorskie ekspresy oraz akcesoria.

- Rozpoczęcie współpracy Lavazza z wielokrotnym mistrzem Polski, Legią Warszawa jest dla nas zaszczytem. Dzięki obecności Lavazza na stadionie zarówno w strefie ogólnodostępnej jaki i biznesowej, będziemy mogli zaprezentować kibicom oraz gościom najnowocześniejsze rozwiązania serwisu kawowego „Lavazza Firma” dla biznesu oraz zaserwować najwyższej jakości kawę, dzięki której dodatkowo umilimy pobyt przy Łazienkowskiej 3 – mówi Tomasz Dziobak, Lavazza Food Service Manager Polska.

Lavazza zaangażowała się również w akcję #GotowiDoPomocy zainicjowaną przez Legię, przekazując potrzebującym warszawskim seniorom 100 kg kawy.


Źródło: Biuro Prasowe Legia Warszawa

6 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023