La Liga otwiera swoje biuro w Londynie

La Liga ogłosiła otwarcie swojego pierwszego biura w Wielkiej Brytanii- cel zwiększenie swojego znaczenia na arenie międzynarodowej. Hiszpańska liga zaprezentowała swoje nowe biuro w londyńskiej dzielnicy King's Cross. Pracować w nim będzie zespól ludzi, który znacząco przyczynić ma się do rozwoju hiszpańskiej piłki nożnej.

Javier Tebas, prezes LaLiga tak mówi o otwarciu nowego biura: „Wielka Brytania jest jednym z najważniejszych rynków strategicznych zarówno dla LaLiga, jak i jej klubów. Z perspektywy biznesowej Londyn jest domem dla wiodących mediów na świecie , nadawców i sponsorów.


Oscar Mayo, dyrektor ds. Przychodów, marketingu i rozwoju międzynarodowego w LaLiga dodaje: „Nasza strategia opiera się na rozwoju klubów z LaLiga Santander i LaLiga SmartBank . Chcemy być obecni na kluczowych rynkach, oferować nasze możliwości biznesowe. Wszystko to dzięki wsparciu lokalnych ekspertów"


Dzięki otwarciu nowego biura w Londynie hiszpańska liga ma swoja siedziby już w 11 krajach: Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Belgii, Nigerii, Afryce Południowej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach, Singapurze i Chinach.

17 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023