KS Kielce z samochodami od BMW ZK Motors

W sezonie 2020/21 członkowie drużyny KS Kielce będą jeździć nowymi samochodami BMW! Dealer BMW ZK Motors przekazał do dyspozycji klubu 20 nowych samochodów BMW X3 xDrive20d z pakietem sportowym M.



Sezon 2020/21 będzie drugim rokiem współpracy Mistrzów Polski z Dealerem BMW ZK Motors. Partner Motoryzacyjny drużyny KS Kielce na kolejny sezon zmagań sportowych przekazał 20 nowych samochodów marki BMW, serii X3 xDrive20d z pakietem sportowym M.


Jest to model, który cieszy się olbrzymią popularnością w Polsce – mówi Zbigniew Kała, właściciel Salonu BMW ZK Motors w Kielcach – Samochody zostały wyposażone w innowacyjne systemy wspomagające kierowcę oraz szereg opcji dodatkowych, zapewniających bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania. Charakteryzują się wszechstronnością i imponująco przestronnym wnętrzem. Dzięki zastosowanym silnikom BMW auta oferują najwyższą dynamikę, osiągając przy tym wyjątkowo niskie parametry zużycia paliwa i emisji spalin" mówi Zbigniew Kała, właściciel Salonu BMW ZK Motors w Kielcach.


Podobają mi się duże auta, tym bardziej SUV-y, kolor mojego samochodu też mi się podoba, jak usłyszałem, jakie mamy do wyboru, to najbardziej chciałem właśnie czarny – cieszy się skrzydłowy Mistrzów Polski, Arkadiusz Moryto – Auto jest troszkę mocniejsze niż poprzednie i myślę, że będzie się nim bardzo komfortowo jeździło.


fot. Patryk Ptak/KS Kielce


Trener zespołu, Talant Dujshebaev, będzie użytkował samochód BMW X5, auto które jest ucieleśnieniem genów rodziny BMW X. BMW X5 czwartej generacji wyznacza solidną, klarowną i nowoczesną stylistykę. Wnętrze oferuje luksus i intuicyjną obsługę. W dyspozycji zespołu pozostają również samochody BMW X1 oraz 2 Gran Tourer. Cała flota wynosi 27 pojazdów.


Źródło: KS Kielce

5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023