Królewskie i Legia Warszawa na kolejne trzy sezony

Piwo Królewskie i Legia Warszawa kontynuują współpracę zapoczątkowaną w 2004 roku. Przedstawiciele mistrzowskiej drużyny i najbardziej rozpoznawalnej warszawskiej marki piwnej podpisali umowę sponsoringową na kolejne trzy sezony.Nowa umowa to naturalna kontynuacja trwającej nierozerwalnie od 16 lat współpracy dwóch warszawskich liderów, bez których trudno wyobrazić sobie stolicę: piwa o warszawskich korzeniach, pioniera sprzedaży na lokalnym rynku oraz najbardziej utytułowanego klubu piłkarskiego w Polsce.


- Sponsoring warszawskiego Klubu jest częścią długofalowej strategii marki i będzie kontynuowany przez kolejne trzy lata. W ramach współpracy marka obecna jest na stadionie, na koszulkach piłkarzy i wśród kibiców – mówi Katarzyna Malczewska-Błaszczuk, dyrektor marketingu Grupy Żywiec, właściciela marki Królewskie. - Wraz z Klubem i jego fanami celebrujemy osiągnięcia sportowe drużyny. Aktywnie promujemy też Klub i naszą współpracę na rynku – dodaje.


Co roku Królewskie angażuje się w liczne akcje i projekty wspierające stołeczną drużynę, skierowane do kibiców Klubu i mieszkańców Warszawy. Logotyp marki od obecnego sezonu będzie eksponowany na rękawku koszulki meczowej.


- Współpraca z Królewskim to przykład bardzo wyjątkowej w polskim sponsoringu sportowym relacji, która rozpoczęła się kilkanaście lat temu. Relacje między partnerami scalają nie tylko wspólne cele biznesowe, ale przede wszystkim tradycje i wartości blisko związane z Warszawą. Cieszymy się, że kontynuujemy umowę ze sponsorem, który w trudnych czasach, w jakich przyszło nam obecnie funkcjonować, okazał swoje wyjątkowe zaangażowanie i wsparcie – mówi Maciej Szewczyk, dyrektor B2B sales w Legii Warszawa.


Nowa umowa między partnerami pozwoli na realizację kolejnych projektów i inicjatyw dedykowanych kibicom Legii i mieszkańcom Warszawy.


Źródło: Legia Warszawa

6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023