Konferencja Prawo Sport Finanse 2020 odwołana. Komunikat

Komunikat organizatora:


W imieniu całego Ius et Sport bardzo serdecznie dziękuję za okazane do tej pory wsparcie. z uwagi na rozprzestrzeniający się wirus COVID – 19, pragniemy poinformować, że planowana na 2- 3 kwietnia 2020 r. VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Sportowego „Prawo Sport Finanse 2020” nie odbędzie się.


Jako organizatorzy do ostatniej chwili wierzyliśmy, że nasz najważniejszy, przyciągający corocznie czołowych ekspertów projekt dojdzie do skutku. Każdego roku, jako koło wkładaliśmy w organizację konferencji mnóstwo godzin ciężkiej i wytężonej pracy, by kolejny raz zagwarantować wydarzenie na najwyższym możliwym poziomie. Nie inaczej było w tym razem. Trud organizacji został podjęty przez nas już w listopadzie, a jego zwieńczeniem miała być właśnie siódma edycja „Prawo Sport Finanse 2020”.


Z uwagi jednak na rosnące zagrożenie, Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Warszawskiego dr hab. prof. UW Marek Pałys podjął decyzję o zawieszeniu organizacji uczelnianych konferencji oraz seminariów aż do 30 kwietnia bieżącego roku. Decyzja ta jest oczywiście zrozumiała i jako organizatorzy całkowicie się z nią zgadzamy. Najważniejszym zadaniem przed którym jako społeczeństwo stoimy jest uporanie się wspólnie z szerzącym się wirusem, a podjęte kroki są do tego adekwatne. Wiążą się jednak one z niemożnością przeprowadzenia organizowanego przez nasz wydarzenia w planowany przez nas terminie.


Jako organizatorzy nie chcemy jednak porzucać i zaprzepaszczać podjętego wysiłku organizacyjnego, dlatego też debatujemy nad możliwością przeprowadzania konferencji jeszcze w drugiej połowie tego roku kalendarzowego. Decyzja ta wymaga jednak szczegółowego i spokojnego omówienia, dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o wyrozumiałość w tej materii.

Działając w imieniu koła, chciałbym życzyć Państwu przede wszystkim zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli Państwa ponownie zaprosić na VII Ogólnopolską Konferencję Prawa Sportowego „Prawo Sport Finanse 2020”
8 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023