Kolejny Klub dołączył do grupy Atletico Madryt

Atlético Ottawa dołączyło do rodziny Atleti. 29 stycznia osiągnięto porozumienie w sprawie nabycia licencji Klubu z kanadyjskiej Premier League. Zespół z siedzibą w Ottawie zaprezentował swoją nową nazwę i herb podczas wydarzenia, które odbyło się we wtorek 11 lutego na stadionie TD Place.„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że uczestniczymy w tak pięknym projekcie jak Atletico Ottawa. Będziemy współpracować z Canadian Premier League (CPL), aby dzielić się naszą wizją piłki nożnej i wnosić do niej nasze doświadczenie. Czekamy na kontakt z lokalną społecznością w celu rozwoju piłki nożnej w tym kraju. Chcemy, aby mieszkańcy Ottawy mogli czuć się dumni z przynależności do wielkiego Atletico Madryt" - powiedział Miguel Ángel Gil, dyrektor generalny Atletico.


Atletico Ottawa wystąpi w kanadyjskiej Premier League, w której rywalizuje osiem drużyn. Stadionem Klubu jest TD Place, który pomieścić może 28 000 widzów. Sezon 2020 rozpocznie się w kwietniu.16 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023