Kluby z Manchesteru łączą siły

Aktualizacja: kwi 20

Manchester United i Manchester City przekazały łącznie 100 000 funtów na wsparcie banków żywności w obszarze metropolii Greater Manchester. Wpłata stanowi pomoc dla biedniejszej społeczności miasta, która jest bardziej narażona na skutki panującej pandemii koronawirusa (COVID-19).

Banki żywności w całym mieście były do tej pory wspierane przez dotacje pozyskane przez kibiców obu Klubu w dniu meczu. W momencie zawieszenia rozgrywek Premier League wywołanym szerzącą się pandemią koronawirusa instytucja Trussell Trust opiekująca się bankami żywności w Manchesterze traci znaczne środki finansowe.


City i Unitad połączyły więc siły w akcji #ACityUnited i przekażą po 50 000 funtów. Dzięki temu banki żywności będą mogły uzupełnić swoje zapasy i w dalszym ciągu pomagać potrzebującym.

34 wyświetlenia
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023