Klub z Ekstraligi kobiet zmienia nazwę

Klub z Gdańska występujący w Ekstralidze kobiet ogłosił, że zmienia swoją nazwę i w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce będzie występować jako AP Lotos Gdańsk.


Zmiana nazwy na AP LOTOS Gdańsk, pod którą we wszystkich rozgrywkach będą występowały zespoły APLG, jest konsekwencją wieloletniej współpracy klubu z Grupą LOTOS, w ramach której kobiece drużyny funkcjonowały od początku jako jeden z ośrodków programu „Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM”.


Współpraca ta zaowocowała m.in. sukcesem w postaci awansu drużyny seniorek do najwyższej kobiecej klasy rozgrywkowej w Polsce.AP LOTOS Gdańsk jest operatorem programu Piłkarska przyszłość z LOTOSEM, w ramach którego w 15 ośrodkach zamiejscowych (klubach partnerskich) około 3500 zawodników i zawodniczek szkolonych jest według jednolitego planu szkolenia pod dokładnym nadzorem AP LOTOS Gdańsk. Więcej informacji na temat programu na stronie www.pilkalotos.pl. AP LOTOS Gdańsk jest również operatorem programu "TOP - Talnet - dziewczęta", który jest skierowany do dziewcząt z różnych klubów i szkół z obszaru miasta Gdańska, i stanowi wsparcie dla działań szkoleniowych podejmowanych w klubach.


Źródło: AP Lotos Gdańsk

16 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023